لیزرتگ یزد

باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ

شهر یزد دارای یک باشگاه لیزرتگ است. نام این مجموعه، لیزر تگ کافه گیم کهکشان یزد است. شما می‌توانید در صفحه‌ی مخصوص این باشگاه، با ویژگی‌های اصلی آن از قبیل: تعداد بازیکنان مجاز بر اساس مساحت زمین بازی، زمان بازی، میزان تخفیف‌ها، امکانات باشگاه، ساعت‌های کاری باشگاه و نیز قوانین و مقررات باشگاه آشنا شوید. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

نحوه رزرو

وقتی که باشگاه لیزرتگ مورد نظر خود را در شهر یزد انتخاب کردید، می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی آن باشگاه رفته و با مشاهده‌ی ساعات کاری و ساعات خالی باشگاه، قیمت و امکانات، اقدام به رزرو تعداد بلیت‌های مورد نظر خود نمایید. رزرو آنلاین به شیوه‌ی پیش پرداخت انجام می‌شود. به این صورت که شما بخشی از مبلغ کل بلیت‌های خود را به صورت آنلاین می‌پردازید، رزرو خود را انجام می‌دهید و باقیمانده‌ی هزینه‌ی بلیت‌ها در باشگاه مورد نظر شما تسویه حساب می‌گردد. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

آدرس باشگاه

آدرس باشگاه لیزرتگ کافه گیم کهکشان یزد به شرح زیر است:

یزد، خیابان مهدی، کوچه ۳۰ فتح، انتهای کوچه سمت راست

همچنین در صفحه‌ی اختصاصی هر باشگاه، می‌توانید محل دقیق را بر روی نقشه مشاهده نمایید. این ویژگی به شما کمک می کند تا باشگاه لیزرتگ یزد در نزدیکی خود را بشناسید و در زمان صرف شده برای رفت و آمد صرفه جویی نمایید.

لیزرتگ دات آی‌آر امیدوار است که بتواند برای داشتن لحظاتی شاد، مهیج و لذت‌بخش در کنار شما، خانواده و دوستان‌تان باشد. می‌توانید برای راهنمایی دیگر عزیزانی که قصد استفاده از این مجموعه‌ها را دارند، نظرات و تجربیات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

هم‌چنین برای آشنایی بیش‌تر و دقیق‌تر با تجهیزات لیزرتگ و نحوه‌ی استفاده و کاربرد دقیق هر کدام از آن‌ها به منظور تعیین بهترین استراتژی برای بازی خود، به سایت آریولند رفته و مطالب مورد نظر خود را مطالعه نمایید. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

آشنایی با شهر یزد

شهر یزد، به عنوان مرکز استان یزد شناخته می شود و این شهرستان یکی از ۱۸ کلان شهر ایران به شمار می رود. یزد در نزدیکی کویر مرکزی ایران واقع شده است. شهر یزد با عنوان «نخستین شهر خشت خام» مشهور است و بعد از شهر بم، دومین شهر تاریخی ایران محسوب می گردد. علاوه بر آن چه گفته شد، شهر یزد بیست و دومین اثر از آثار تاریخی ایران است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ

یکی از ویژگی های جالب تاریخی شهر یزد این است که اولین صندوق امانت در جهان، در حدود ۱۷۰۰ سال پیش در آن به وجود امده است. بهترین دوران شکوفایی و آبادانی یزد که به عنوان یکی از قطب‌های پزشکی و فرهنگی ایران هم شناخته می شود، مربوط به دوره اتابکان است که از قرن هشتم هجری قمری به بعد، باعث پیشرفت آن شدند. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

برخی از مناطق یزد چنان بکر و دست نخورده باقی مانده اند که خود بافت تاریخی آن هم در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار شمسی، به عنوان یکی از آثار ملی ایران شناخته و ثبت شد. وجود بادگیرهای بسیار و تاریخی در این شهر، یزد را به شهر بادگیرها مشهور کرده است. همچنین یزد با عناوین گوناگونی چون شهر آتش و آفتاب، شهر قنات و قنوت و قناعت، دارالعباده، حسینیه ایران، شهر دوچرخه ها، دارالعلم و دارالعمل و نیز شهر شیرینی ها شناخته می شود. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

گردشگری در یزد

بافت سنتی و معماری بی نظیر، فوق العاده و دست نخورده این شهر ارزشمند باعث شده است که یزد تنها شهری از ایران بااشد که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. این اتفاق در سال ۱۳۹۶ شمسی افتاد. این بافت و معماری بااعث شده است که شهر یزد همواره به عنوان یکی از قطب های گردشگری در ایران محسوب گردد و هر ساله تعداد زیادی از هم وطنان مان و نیز توریست های خارجی را به خود جلب نماید. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

محله های تاریخی یزد

وقتی صحبت از شهری اصیل و با قدمت بالا مانند یزد باشد که بسیاری از مناطق‌اش هم بکر و دست نخورده باقی مانده، طبیعتاً یکی از مهم ترین و آشکارترین ویژگی های این شهر، وجود محله هایی سنتی و قدیمی خواهد بود که پر است از مسجد های قدیمی، خانه ها و حمام های سنتی، بازارهای زیبای قدیمی و نیز، کوچه و پس کوچه هایی از خشت و گل. این ویژگی ها باعث شده اند که هفتاد و هفت محله با عنوان زیبای «بافت تاریخی یزد» در سال هزار و سیصد و هشتاد چهار شمسی به ثبت فهرست آثار ملی ایران برسد. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ

محله چهار منار به عنوان مهم ترین محله ی باستانی و محله های مشهور شاه ابوالقاسم، بازار نو، مسجد جامع و فهادان هم که در حد فاصل مسجد جامع و زندان اسکندر قرار دارند، محورهای اصلی توریستی این شهر محسوب می گردند. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

زبان مردم یزد

اهالی این شهر به زبان فارسی و با لهجه شیرین یزدی صحبت می کنند. علاوه بر این، در میان اهالی شهرستان های گوناگون این استان، برخی ویژگی های گویشی دیگر هم دیده می شود. همچنین گروه بزرگی از زرتشتتیان ایرانی که ساکن یزد هستند، با افراد کیش خود با زبان بهدینی که گورونی یا دَری زرتشتی است، صحبت می کنند. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

دین مردم یزد

در شهر یزد هم مانند اغلب نقاط ایران، اکثریت مردم شیعه دوازده امامی هستند. همان طور که گفته شد بخش بزرگی از زرتشتیان ایران هم ساکن شهر یزد بوده و در کنار آن ها، بخش کوچکی از یهودیان ایران هم در این شهر ساکن هستند. در کنار این عزیزان، گروه کوچکی از ارامنه هم در یزد زندگی می کنند. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

یکی از زیبایی های شهر یزد، زیارتگاه های گوناگون زرتشتیان است که. در اطراف و حتی در داخل شهر دیده می شود و دیده می شود که. هر سال و در مواقع خاصی از سال، آیین ها و مراسم گوناگونی در آن ها برگزار. می گردد. یکی از شناخته شده ترینِ این آیین ها، جشن مهم سده است. که در دهم بهمن هر سال و همراه با دیگر نقاط ایران، در شهر یزد نیز برپا می شود. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

اغلب یهودیان شهر یزد پس از انقلاب، از ایران مهاجرت نمودند اما تا پیش. از آن، جمهیت آن ها در حدود شش هزار نفر تخمین زده می شود. این افراد. دارای چندین محله یهودی نشین و شهرک بوده که از چندین عبادتگاه. (کنیسه) و قصابی مخصوص به خود برخوردار بودند. بسیاری از آن ها هم. تاجر بودند. به گونه ای که می توان اولین بانک این شهر را تتأسیس شده توسط. یک تاجر یهودی و در زمان قاجاریان دانست. این بانک اکنون در محله‌ی. لب خندق یا همان میدان خان قرار دارد. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .

صنایع یزد

شهر یزد بنا بر دلایلی که به آن اشاره شد و بر مبنای تاریخی بودن آن، همواره. از مراکز صنایع دستی ایران محسوب شده و یکی از قطب های صنعت. نساجی و فرش و نیز نساجی پارچه های ساده و طرح دار شناخته. شده است. اما غیر از این ها، یزد یکی از مراکز مهم صنعتی ایران هم محسوب. می گردد. کارخانجات فولاد، معدن های آهن و سنگ و زغال سنگ،. صنایع طلا سازی، کارخان های صنایع غذایی و نیز کارخانه های کاشی، این شهر. را به عنوان یکی از قطب های صنعتی. و در واقع پنجمین استان صنعتی کشور به ایران معرفی نموده است. باشگاه لیزرتگ یزد لیزر تگ .