لیزرتگ کرج

باشگاه لیزرتگ کرج

شهر کرج دارای سه باشگاه لیزرتگ است به نام های لیزرتگ اکو کلاب، لیزرفایت فردیس و آریولند محمدشهر. شما می‌توانید در صفحه‌ی مخصوص هر کدام از این باشگاه‌ ها، با ویژگی‌های اصلی آن‌ از قبیل: تعداد بازیکنان مجاز بر اساس مساحت زمین بازی، زمان بازی، میزان تخفیف‌ها، امکانات باشگاه، ساعت‌های کاری باشگاه و نیز قوانین و مقررات باشگاه آشنا شوید.

نحوه رزرو

وقتی که باشگاه لیزرتگ مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی آن باشگاه رفته و با مشاهده‌ی ساعات کاری و ساعات خالی باشگاه، قیمت و امکانات، اقدام به رزرو تعداد بلیت‌های مورد نظر خود نمایید. رزرو آنلاین به شیوه‌ی پیش پرداخت انجام می‌شود. به این صورت که شما بخشی از مبلغ کل بلیت‌های خود را به صورت آنلاین می‌پردازید، رزرو خود را انجام می‌دهید و باقیمانده‌ی هزینه‌ی بلیت‌ها در باشگاه مورد نظر شما تسویه حساب می‌گردد.

آدرس باشگاه‌ها

آدرس‌ها به شرح زیر است:

باشگاه لیزرتگ اکو کلاب: کرج، میدان استاندارد، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول، اکو کلاب.

باشگاه لیزر فایت فردیس: کرج، فردیس، بین فلکه سوم و کانال خیابان ۲۲ شرقی پلاک ۲۱

باشگاه لیزرتگ آریولند محمدشهر: کرج، جاده محمدشهر، مجتمع تجاری رفا (پروما سابق)

همچنین در صفحه‌ی اختصاصی هر باشگاه، می‌توانید محل دقیق را بر روی نقشه مشاهده نمایید.. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا باشگاه های لیزرتگ کرج در نزدیکی خود. را بشناسید و در زمان صرف شده برای رفت و آمد صرفه جویی نمایید.

لیزرتگ دات آی‌آر امیدوار است که بتواند برای داشتن لحظاتی شاد، مهیج و لذت‌بخش در. کنار شما، خانواده و دوستان‌تان باشد. می‌توانید برای راهنمایی دیگر عزیزانی که قصد استفاده. از این مجموعه‌ها را دارند، نظرات و تجربیات خود را با آن‌ها در میان بگذارید. ضمناً برای آشنایی بیش‌تر و دقیق‌تر با تجهیزات لیزرتگ و نحوه‌ی استفاده و کاربرد دقیق. هر کدام از آن‌ها به منظور تعیین بهترین استراتژی برای بازی خود،. به سایت آریولند رفته و مطالب مورد نظر خود را مطالعه نمایید.