لیزرتگ چیست

لیزرتگ چیست

لیزرتگ نسخه‌ی الکترونیکی شده‌ی بازی پینت‌ بال بوده که برای آموزش نظامی قرار می‌گرفت و در سال ۲۰۰۵ به صورت تجاری وارد بازار شد. یکی از برترین‌های لیزرتگ در جهان مجموعه لیزروار روسیه است که به گسترش این ورزش کمک بسیار زیادی کرده و در حال حاضر در بیش از ۱۰ کشور جهان دارای نماینده‌های انحصاری است. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

همان‌طور که بازی‌های کامپیوتری دارای آپدیت‌های سالانه برای خود هستند، تجهیزات بازی لیزرتگ نیز به صورت سالانه آپدیت شده و تجهیزات جدیدی به این ورزش اضافه می‌شود، هم‌چنین کیفیت تمامی تجهیزات بهبود داده می‌شود. از آن‌جایی که این بازی بسیار کم‌خطر بوده و دارای سرعت و تحرک بالایی است، به شما این امکان را می‌دهد تا با دوستان و خانواده‌های خود (بدون محدودیت سنی) تفریح کنید.

لیزر تگ لیزرتگ چیست.

زمین بازی لیزرتگ

زمین بازی لیزرتگ بسته به نوع آن دارای انواع مختلفی است که در دو مدل سرپوشیده و سر باز، طراحی و پیاده‌سازی می‌شود. زمین‌های لیزرتگ سرپوشیده از ۲۰۰ متر مربع شروع می‌شوند و بسته به متراژ و ابعادی که برای شما در نظر گرفته می‌شود، دارای سناریوهای مختلفی هستند. لیزرتگ در فضاهای باز نیز مانند نوع فضای بسته‌ی آن دارای محدودیت متراژ نیست؛ از ۷۵۰ متر شروع شده و می‌تواند به گستردگی یک جنگل باشد.

تجهیزات جانبی لیزرتگ

لیزر تگ لیزرتگ چیست

از آن‌جایی که لیزرتگ یک بازی الکترونیکی است، به شما این امکان را می‌دهد تا سناریوهای بسیاری را شبیه‌سازی کنید و تجربیاتی را که در بازی‌هایی نظیر counter strike و call of duty داشته‌اید، به راحتی شبیه‌سازی کنید. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

شما برای شبیه‌سازی این سناریوها نیاز به انواع و اقسام تسلیحات و هم‌چنین لوازم جانبی دارید.. شرکت‌های بسیار زیادی مانند ام. پی. ام الکترونیک، پروشات و برترین آن‌ها یعنی فونیکس تولید کننده‌ی. تمام تجهیزات مورد بوده و دارای طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان هستند. محصولات. فونیکس، محصول شرکت لیزروار روسیه است که می‌توانید محصولات آن را از آریولند نماینده‌ی انحصاری لیزروار در ایران تهیه کنید. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

نصور کنید شما در زمان بازی تیر خورده و از بازی حذف شده‌اید و سناریوی بازی به. شکلی است که می‌توانید به بازی برگردید؛ یا این‌که تیر به شما اصابت کرده. و خون شما کم شده و نیاز به شارژ خون خود دارید. بسیاری از موارد این‌چنینی را. نمی‌توانید در بازی پینت‌بال تجربه و شبیه‌سازی کنید اما با استفاده از تجهیزات جانبی لیزرتگ این. موارد برای شما تهیه شده و به راحتی می‌توانید آن‌ها را اجرا کنید.

یک بازی محبوب

بازی‌های تفنگی از محبوب‌ترین بازی‌ها در میان نوجوانان و جوانان است و بیش‌ترین مخاطب آن نیز پسرها هستند. بازی‌های تفنگی بسیار زیادی برای کامپوتر و کنسول‌های بازی VR، پلی‌استیشن و… ساخته شده است ولی هیچ سربازی با بازی‌های کامپیوتری نمی‌تواند پیروز جنگ باشد به همین دلیل ارتش‌های جهان اقدام به طراحی شبیه‌سازهایی برای جنگ کردند. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

از آن‌جایی که آموزش نیروهای جنگی بسیار مهم و هزینه بر است؛ برای کاهش هزینه‌ها از تفنگ‌هایی با گلوله‌های رنگی استفاده کردند که بعد از مدتی به عنوان پینت‌بال در اختیار عموم مردم قرار گرفت. از آن‌جایی که سرعت گلوله‌های واقعی بسیار بیش‌تر از گلوله‌های رنگی است و جاذبه‌ی زمین در مسافت‌های زیاد بر روی گلوله تأثیر می‌گذارد و کاربران آن نمی‌توانند قدرت نشانه‌روی خود را تشخیص دهند به همین دلیل لیزرتگ ابداع شد.

بازی لیزرتگ برای اولین بار توسط ارتش ایالات متحده راه‌اندازی شد و برای کاهش هزینه از بمب‌های مغناطیسی و… نیز استفاده می‌شد که بعد از تجاری شدن این ورزش با نام لیزر تگ در اختیار عموم قرار گرفت. اولین شرکتی که این ورزش را به صورت تجاری وارد بازارکرد لیزروار بود که آریولند نماینده‌ی انحصاری و بنیان‌گذار این بازی و هم‌چنین بازی آرچری تگ در ایران است. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

یک جنگ واقعی

بازی لیزرتگ در اصل یک بازی چریکی و تک‌تیراندازی است و برای آموزش‌های پارتیزانی و چریکی طراحی شد تا سربازان بتوانند از آن برای افزایش قدرت نشانه‌روی خود در شرایط واقعی استفاده کنند. بازیکنان دارای جلیقه و هد بند های مخصوصی هستند و با اسلحه‌های مخصوص خود وارد بازی می‌شوند.

بازی لیزرتگ در دو حالت داخل سالن و محیط رو باز طراحی و اجرا می‌شود و بسته به تعداد بازیکنان، استراتژی بازی فرق می‌کند. برای مثال می‌توان زمین را تک‌تیراندازی یا رگبار در نظر گرفت و بازی را به صورت تعقیب و گریز، نجات گروگان، خنثی‌سازی بمب و… اجرا کرد که قابلیت‌های که در بازی می‌توان داشت کاملاً وابسته به باشگاه است. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

چند نکته

– لیزرتگ در حال حاضر برای آموزش ارتش‌های نوین مورد استفاده می‌گیرد و در ایران نیز از این سیستم‌ها برای آموزش نیروهای جنگی استفاده می‌شود.

– بازی لیزرتگ دارای محدودیت سنی نیست و افراد با سنی ۵ سال تا ۱۰۰ سال می‌توانند. در این بازی حضور داشته باشند. به همین دلیل این بازی در دسته‌ی بازی‌های خانوادگی قرار می‌گیرد.

– از آن‌جایی که کیفیت این بازی به تفنگ‌ها و سنسورهای جلیقه و کلاه شما وابسته است،. پس بهتر است از بهترین‌ها استفاده کنید.

لیزر تگ لیزرتگ چیست.

چرا لیزرتگ برای بسیاری از تازه وارد ها گنگ است؟

بسیاری از تازه‌واردها با بازی لیزرتگ مشکل دارند و نمی‌توانند افراد زیادی را بکشند به همین دلیل می‌گویند بازی پینت‌بال بهتر است. ولی باید بدانید که بازی لیزرتگ نوعی بازی اسنایپ است و برگ برنده‌ی شما در این بازی دقت هدف‌گیری بالای شماست، پس هر چه بهتر بتوانید هدف‌گیری کنید، افراد بیش‌تری را خواهید کشت.

زمانی که بازی پینت‌بال را انجام می‌دهید می‌توانید گلوله‌ی رنگی را بر روی حریف مشاهده. کنید ولی در بازی لیزرتگ چنین چیزی نیست و باید دقت تیراندازی بالایی داشته باشید؛. به همین دلیل بسیاری از بازیکنانی که برای اولین‌بار بازی لیزرتگ را انجام می‌دهند. از این بازی نا امید می‌شوند. اما به جای ناامید شدن، باید بیش‌تر تلاش کرد. لیزر تگ لیزرتگ چیست.

زمانی که شما به حریف نزدیک هستید اشعه IR بازه‌ی بیش‌تری. از حریف را در بر می‌گیرد ولی زمانی که حریف از شما دور است، باید. هدف‌گیری عالی داشته باشید. برای مثال به تصویر زیر توجه کنید:

 

لیزر تگ لیزرتگ چیستلیزر تگ لیزرتگ چیست.

اکنون که با لیزر تگ آشنا شدید، می توانید جهت رزرو همراه با تخفیف لیزرتگ اقدام نمایید.

سایر مقالات

اولین سایت تخصصی رزرو لیزرتگ در سراسر ایران

ما کجاییم؟
دفتر سایت: کرج، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول، اکوکلاب
تماس با ما
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error:
× چت آنلاین