لیزرتگ تهرانباشگاه لیزرتگ تهران لیزر تگ

شهر تهران دارای سه باشگاه لیزرتگ است. این مجموعه‌ها عبارتند از لیزرتگ پرواز، لیزرتگ قلعه و لیزرتگ مجموعه ورزشی S313. شما می‌توانید در صفحه‌ی مخصوص هر کدام از این باشگاه های لیزرتگ تهران، با ویژگی‌های اصلی هر کدام از آن‌ها از قبیل: تعداد بازیکنان مجاز بر اساس مساخت زمین بازی، زمان بازی، میزان تخفیف‌ها، امکانات باشگاه، ساعت‌های کاری باشگاه و نیز قوانین و مقررات باشگاه آشنا شوید.

نحوه رزرو

وقتی که باشگاه لیزرتگ مورد نظر خود را در شهر تهران انتخاب کردید، می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی آن باشگاه رفته و با مشاهده‌ی ساعات کاری و ساعات خالی باشگاه، قیمت و امکانات، اقدام به رزرو تعداد بلیت‌های مورد نظر خود نمایید. رزرو آنلاین به شیوه‌ی پیش پرداخت انجام می‌شود. به این صورت که شما بخشی از مبلغ کل بلیت‌های خود را به صورت آنلاین می‌پردازید، رزرو خود را انجام می‌دهید و باقیمانده‌ی هزینه‌ی بلیت‌ها در باشگاه مورد نظر شما تسویه حساب می‌گردد.

آدرس باشگاه‌ها

آدرس باشگاه های لیزرتگ تهران به شرح زیر است:

باشگاه لیزرتگ پرواز: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کتاب، سه راه فرحزاد، بلوار خالو، زیر پل گلدیسان، مجموعه ورزشی تفریحی پرواز.

همچنین در صفحه‌ی اختصاصی هر باشگاه، می‌توانید محل دقیق را بر روی نقشه مشاهده نمایید.. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا هر کدام از این باشگاه‌ها در نزدیکی خود. را بشناسید و در زمان صرف شده برای رفت و آمد صرفه جویی نمایید.

لیزرتگ دات آی‌آر امیدوار است که بتواند برای داشتن لحظاتی شاد، مهیج و لذت‌بخش در. کنار شما، خانواده و دوستان‌تان باشد. می‌توانید برای راهنمایی دیگر عزیزانی که قصد استفاده. از این مجموعه‌ها را دارند، نظرات و تجربیات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

هم‌چنین برای آشنایی بیش‌تر و دقیق‌تر با تجهیزات لیزرتگ و نحوه‌ی استفاده و کاربرد دقیق. هر کدام از آن‌ها به منظور تعیین بهترین استراتژی برای بازی خود،. به سایت آریولند رفته و مطالب مورد نظر خود را مطالعه نمایید.

باشگاه لیزرتگ تهران لیزر تگ.