لیزرتگ اصفهانباشگاه لیزرتگ اصفهان

شهر اصفهان دارای یک باشگاه لیزرتگ است به نام لیزرتگ باغ جوان. شما می‌توانید در صفحه‌ی مخصوص باشگاه‌ لیزرتگ باغ جوان، با ویژگی‌های اصلی آن‌ از قبیل: تعداد بازیکنان مجاز بر اساس مساحت زمین بازی، زمان بازی، میزان تخفیف‌ها، امکانات باشگاه، ساعت‌های کاری باشگاه و نیز قوانین و مقررات باشگاه آشنا شوید.

نحوه رزرو

وقتی که باشگاه لیزرتگ مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی آن باشگاه رفته و با مشاهده‌ی ساعات کاری و ساعات خالی باشگاه، قیمت و امکانات، اقدام به رزرو تعداد بلیت‌های مورد نظر خود نمایید. رزرو آنلاین به شیوه‌ی پیش پرداخت انجام می‌شود. به این صورت که شما بخشی از مبلغ کل بلیت‌های خود را به صورت آنلاین می‌پردازید، رزرو خود را انجام می‌دهید و باقیمانده‌ی هزینه‌ی بلیت‌ها در باشگاه مورد نظر شما تسویه حساب می‌گردد.

آدرس باشگاه‌ها

آدرس‌ها به شرح زیر است:

باشگاه لیزرتگ باغ جوان: اصفهان، خیابان مشتاق سوم، بعد از پل شهرستان، مجموعه باغ جوان.

همچنین در صفحه‌ی اختصاصی هر باشگاه، می‌توانید محل دقیق را بر روی نقشه مشاهده نمایید.. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا باشگاه های لیزرتگ اصفهان در نزدیکی خود. را بشناسید و در زمان صرف شده برای رفت و آمد صرفه جویی نمایید.

لیزرتگ. آی‌آر امیدوار است که بتواند برای داشتن لحظاتی شاد، مهیج و لذت‌بخش در. کنار شما، خانواده و دوستان‌تان باشد. می‌توانید برای راهنمایی دیگر عزیزانی که قصد استفاده. از این مجموعه‌ها را دارند، نظرات و تجربیات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

هم‌چنین برای آشنایی بیش‌تر و دقیق‌تر با تجهیزات لیزرتگ و نحوه‌ی استفاده و کاربرد دقیق. هر کدام از آن‌ها به منظور تعیین بهترین استراتژی برای بازی خود،. به سایت آریولند رفته و مطالب مورد نظر خود را مطالعه نمایید.