باشگاه لیزرتگ

باشگاه لیزرتگ

برای انجام یک بازی جذاب و مهیج، ابتدای باشگاه لیزرتگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. باشگاه‌های مختلف، بسته به میزان فضایی که برای زمین بازی اختصاص داده‌اند و یا بر اساس سرپوشیده و یا سر باز بود محیط بازی، با یک‌دیگر تفاوت دارند. تعداد نفراتی هم که در همین زمین می‌توانند به صورت هم‌زمان قرار بگیرند، به فضایی اختصاص داده شده وابسته است. مثلاً در یک باشگاه لیزرتگ که دارای زمین کوچکی باشد، حتی می‌توان به صورت دو نفره بازی کرد. اما در زمین‌های بزرگ، قابلیت اضافه شدن نفرات تا ۱۴ نفر هم وجود دارد.

ما در این سایت تمام باشگاه های لیزر تگ در سراسر ایران را برای شما فراهم کرده‌ایم. می‌توانید در صفحه‌ی اختصاصی هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌ها، امکانات و مزایای‌شان را ببینید.

باشگاه لیزر تگ.

بازی لیزرتگ به صورت تیمی

بازی لیزرتگ را حتی به صورت انفرادی هم می‌توان انجام داد. شما می‌توانید تیم تشکیل ندهید. و فقط از دویدن و شلیک کردن لذت ببرید، ولی اگر می‌خواهید هیجان بازی بالا باشد و برنده‌ی بازی پینت بال لیزری باشید. باید تیم تشکیل دهید و به صورت تیمی بازی کنید. جنگ‌ها هم هیچ‌گاه انفرادی نیستند. اما حداکثر تعداد. نفرات بر اساس فضای آن باشگاه لیزر تگ که می‌خواهید در آن بازی کنید مشخص می‌شود.

در هر صورت برای بازی لیزرتگ به صورت تیمی لازم است که نکاتی را رعایت کنید:
  • قبل از شروع بازی مثل هر بازی تیمی دیگر لازم است بازیکنان هم تیمی جمع شوند. و در مورد هدف تیم در بازی و تاکتیک‌هایی که باید به کار ببرند، با یک‌دیگر صحبت کنند.. زیرا در هر بازی نیاز به تاکتیک‌های متفاوتی برای برد است و باید به همه‌ی. هم تیمی ها توضیح داده شود تا هدف تیم در هر حالت برای آن‌ها مشخص باشد.
  • در بازی بهتر است که یک نقشه طراحی کنید و این نقشه را در جایی قرار بدهید که همه‌ی هم تیمی‌ها به آن دسترسی داشته باشند و طبق نقشه حرکت کنند.
  • در نقشه‌ای که طراحی می‌کنید برای هرشخص یک نقش مشخص کنید، این کار باعث می‌شود افراد اعتماد به نفس بالاتری پیدا کنند. مثلاً یکی از اعضای گروه را به زیر نظر گرفتن حرکات تیم حریف اختصاص بدهید.
  • در بازی بهتراست بازیکنان در محیط بازی پخش شوند تا تیم حریف نتواند دور آن‌ها قرار بگیرد.
  • داشتن رهبر برای تیم خیلی لازم است که باعث می‌شود اعضای تیم سردرگم نشده و به کار گروهی تشویق شوند.
  • در بازی‌هایی که زمین بازی بزرگ است برای همکاری و صحبت کردن با هم تیمی‌ها می‌توانید از بی‌ سیم تاکی واکی برای انتقال اطلاعات استفاده کنید.

تجهیزات باشگاه لیزرتگ

باشگاه لیزرتگ لیزر تگ

بازی لیزرتگ دارای تجهیزات گوناگون و کاملی است که تقریباً تمام تجهیزات جنگی را شبیه سازی کرده و امکان. استفاده از آن ها را (البته به طور مسالمت آمیز) به شما ارائه می‌دهد. یکی از دلایلی که باعث شده. است بازی لیزرتگ نسبت به بازی‌های مشابه مانند پینت‌بال از اقبال عمومی بیش‌تری برخوردار شود، همین. تجهیزات کامل است. البته پایین‌تر به مزایای لیزرتگ نسبت به پینت‌بال خواهیم. پرداخت. اما در هر صورت هر باشگاه لیزرتگ می‌تواند تمام یا بخشی از این تجهیزات را در اختیار شما قرار دهد.

در زیر برخی از این تجهیزات را معرفی خواهیم کرد:

اسلحه

اسلحه ابزار اصلی شما برای حمله و کشتن حریف است. اسلحه‌های لیزرتگ معمولاً از جنس پلاستیک مقاوم ساخته می‌شوند، با اتصال بی‌سیم به سایر تجهیزات متصل می‌شوند و از اشعه‌ی مادون قرمز بهره می‌برند. هر اسلحه دارای خشاب تیر محدودی است که باید پر یا اصطلاحاً ری‌لود (Reload) شود. اسلحه‌های یک باشگاه لیزرتگ با باشگاه دیگر متفاوت هستند. پس پیش از بازی از نوع کارکرد و البته میزان استحکام آن‌ها مطمئن شوید.

جلیقه تاکتیکی

جلیقه دارای امکان نصب ادوات نظامی مانند نارنجک، مهمات اضافه، بی‌سیم و… است. البته این تنها دلیل استفاده از جلیقه نیست. جلیقه‌ها دارای سنسورهایی حساس به اشعه‌ی مادون قرمز هستند که این سنسورها مورد هدف شلیک اسلحه‌ی دشمنان شما قرار خواهند گرفت.

هد بند

هد بند دارای امکاناتی نظیر هشدار صوتی، ویبراتور و سنسورهای فوق حساس است و می‌تواند جایگزینی. مناسب برای جلیقه باشد. هد بندها هم مجهز به همان سنسورهایی هستند که جلیقه‌ها دارند و همان کاربرد را هم دارند.

جعبه دارویی

شما در حین بازی تیر خواهید خورد اما با هر تیر کشته نمی‌شوید. بلکه بخشی از خون. شما کم می‌شود. با استفاده از جعبه دارویی می‌توانید سلامت و میزان خون خود را در بازی بهبود ببخشید.

یک باشگاه لیزرتگ مجهز، دارای تجهیزات بسیار دیگری هم هست از جمله مرکز فرماندهی نظامی،. نقطه کنترل هوشمند، بمب مرکزی، بمب جنگی هوشمند، بمب چمدانی، بمب ویژه، جعبه‌ی اسلحه، چاقوی لیزرتگ، خشاب شارژ کن، شارژ عنکبوتی، کمربند شوکر، کیت کمک‌های اولیه و نارنجک. هر کدام از این تجهیزات که در باشگاه لیزرتگ دیده. می‌شود دارای کاربردی مخصوص به خود است که پیش از شروع بازی در باشگاه به شما آموزش داده خواهند. شد. همچنین برای دیدن مشخصات کامل هر کدام از این تجهیزات می‌توانید به وب‌سایت آریولند مراجعه نمایید.

.

چرا بازی لیزرتگ را انتخاب می‌کنیم؟

بازی لیزرتگ یک بازی گروهی و خانوادگی و پر از هیجان و مناسب برای تمامی گروه‌های سنی است،. به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است. در مقایسه با بازی پینت‌بال که آن هم یک بازی گروهی است مزایای بسیاری دارد. باشگاه لیزرتگ.

در بازی پینت‌بال توپ‌هایی کوچک و پر از رنگ شلیک می‌شوند، که می‌توانند آسیب‌زا بوده و به همین. دلیل این بازی مناسب کودکان نیست. ولی بازی لیزرتگ کاملاً بدون درد است و از آن‌جایی. که پرتوهای مادون قرمز یا لیزر شلیک می‌شود، بنابراین لکه‌ای روی پوست ایجاد نمی‌کند. باشگاه لیزر تگ.

بازی لیزرتگ کاملاً ایمن است، حتی کودکان هم می‌توانند این بازی را انجام دهند. در واقع سنسورهایی که. در بسیاری از اسلحه‌های لیزری با کیفیت استفاده می‌شوند، حتی برای کودکان از نظر ایمنی. آزمایش و تنظیم شده‌اند. و این گفته نشان می‌دهد که شلیک اسلحه‌ی لیزری به سمت شخص کاملاً بی‌خطر است.

.

آیا اشعه‌ی لیزرتگ می‌تواند به چشم آسیب بزند؟

نور لیزر در همه‌ی موارد حتی اسباب‌بازی‌ها می‌تواند خطرناک باشد و باعث صدمات جدی در چشم شود. به همین. دلیل بسیار مهم است که این تفنگ‌ها به طور مناسب و کنترل شده استفاده شوند.

باشگاه لیزرتگ. باشگاه لیزر تگ.

اکنون که با باشگاه لیزر تگ آشنا شدید، می توانید جهت رزرو همراه با تخفیف لیزرتگ اقدام نمایید.

سایر مقالات

اولین سایت تخصصی رزرو لیزرتگ در سراسر ایران

ما کجاییم؟
دفتر سایت: کرج، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول، اکوکلاب
تماس با ما
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error:
× چت آنلاین