ایونت جایزه بزرگ لیزرتگ

به وب سایت رسمی لیزر تگ . آی آر برگزارکننده مسابقات ، رویداد و ایونت تورنمنت لیزرتگ خوش آمدید. این صفحه جهت اطلاع رسانی و ثبت نام شرکت کنندگان در مسابقات و رویداد های لیزرتگ در سراسر کشور ایجاد گردیده است.

نخستین دوره مسابقات سراسری لیزرتگ در قالب رویداد جایزه بزرگ به میزبانی مجموعه تفریحی اکوکلاب در شهر کرج، استان البرز در تاریخ جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ در محل باشگاه اکوکلاب در استان البرز، کرج، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول، اکوکلاب برگزار خواهد شد. وب سایت lasertag.ir، شرکت آریولند (مشاور، طراح و سازنده مراکز تفریحی و ورزشی) و مجموعه تفریحی اکوکلاب اسپانسرهای اولین دوره رویداد لیزرتگ هستند.

نحوه برگزاری ایونت لیزرتگ

این مسابقه لیزر تگ با حضور ۱۶ تیم (۴ نفره) از سراسر کشور برگزار خواهد شد که جایزه بزرگ تیم اول مبلغ ۵۰ میلیون ریال و جایزه بهترین بازیکن ۱۰ میلیون ریال خواهد بود. این مسابقات لیزرتگ به صورت حذفی برگزار و هر مسابقه شامل سه راند خواهد بود. تیمی که برنده دو راند از سه راند باشد، به عنوان تیم برگزیده به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

در صورتی که تمایل به شرکت در ایونت لیزرتگ را دارید، می توانید با استفاده از فرم زیر در این رویداد بزرگ و مهیج ثبت نام نمایید.

فرمت برگزاری تورنمنت

برای شرکت در این مسابقات هر تیم باید شامل ۴ نفر باشد و هزینه شرکت در مسابقه برای هر تیم ۴۰۰ هزار تومان است. تیم ها یک نفر را به عنوان کاپیتان یا سر دسته معرفی می نمایند. در فرآیند تورنمنت لیزرتگ تیم ها به صورت دو به دو و به قید قرعه با یک دیگر رقابت می کنند. بر اساس جدول مسابقات تیم های برنده در هر مرحله، در مراحل بالاتر با یک دیگر رقابت کرده و در نهایت، در بازی نهایی تیم برتر مشخص می شود.

تمامی محاسبات تیرهای زده شده و خورده شده بازیکنان توسط نرم افزار مسابقات لیزر تگ و یک تیم داوری انجام می شود تا هیچ گونه تقلب یا اشتباهی در خصوص هیچ یک از افراد یا تیم ها رخ ندهد. همچنین با استفاده از نرم افزار مدیریت بازی، بهترین بازیکن کسی خواهد بود که در طول تورنمنت لیزر تگ بیشترین کیل یا آسیب را به بازیکنان حریف ثبت کرده باشد.

قوانین بازی

  1. هر تیم شامل ۴ نفر است. در صورتی که به هر دلیلی یکی از تیم ها نتوانند اعضای خود را تکمیل کند، باید مسابقه را با نفرات موجود تیم خود ادامه دهد.
  2. شرایط سنی شرکت در مسابقات ایونت لیزرتگ از ۱۰ سال به بالا است.
  3. رقابت رو در روی هر دو تیم به صورت ۳ راند است. تیمی که بتواند دو راند از سه راند را به نفع خود به پایان ببرد، برنده بازی شناخته خواهد شد.
  4. به هر بازیکن تعداد ۱۰ عدد خشاب ۳۰ تایی تیر و ۱۰۰ جان داده خواهد شد. با هر بار اصابت تیر به بازیکن ۱۰ عدد از جان او کم می شود. به بیان دیگر هر بازیکن با ۱۰ بار شات شدن از بازی حذف خواهد شد.
  5. بازیکنی که خشاب هایش تمام شده اما هنوز جان داشته باشد، می تواند به عنوان محافظ به بازی ادامه دهد.
  6. دویدن با سرعت بالا، حرکات آکروباتیک و خطرآفرین و تماس فیزیکی با بازیکنان تیم حریف ممنوع است. در صورت مشاهده تخلف، بازیکن خاطی دفعه اول با اخطار و دفعه دوم با اخراج مواجه خواهد شد.
  7. بیرون آوردن یا پوشاندن هدبند و جا به جایی تجهیزات با بازیکنان هم تیمی ممنوع است. در صورت مشاهده تخلف، بازیکن خاطی با اخراج مستقیم مواجه خواهد شد.

معرفی بازی لیزرتگ

بازی که در این ایونت لیزرتگ و با حمایت لیزرتگ.آی آر برگزار می شود، نوع به روز شده و جدیدی از بازی پینت بال و یک ورزش – تفریح مهیج و پر تحرک است. میزان کالری سوزی لیزر تگ بسیار بالا و برابر با یک بازی فوتبال است.

در رویداد لیزر تگ هر بازیکن یک تفنگ و یک هدبند لیزری خواهد داشت. هدف هر تیم شلیک به بازیکنان تیم مقابل است، تا جایی که تمامی نفرات تیم مقابل از بازی حذف شوند. در این بازی به جای تفنگ هایی که در پینت بال استفاده می شود و گلوله های رنگی شلیک می کنند، از تفنگ های لیزری استفاده می شود که برای هدف گیری و شلیک از اشعه کاملاً بی خطر لیزر بهره می برند. هدف شلیک، سنسورهایی است که بر روی هد بند بازیکنان قرار گرفته است. تمامی محاسبات و تشخیص برخورد کردن یا نکردن اشعه لیزر تگ به عهده نرم افزار بازی است که امکان خطا و تقلب را به صفر می رساند.

نرم افزار بازی

این نرم افزار در طول تورنمنت لیزرتگ امکانات بسیاری را در اختیار بازیکنان و اپراتور بازی قرار می دهد. مهم ترین ویژگی، عدم امکان تقلب و خطا در محاسبات است و به این ترتیب هیچ بازیکنی نمی تواند در صورتی که مورد اصابت قرار بگیرد، ضربه خوردن خود را انکار کند. به علاوه این که نرم افزار بازی امکان رصد لحظه ای میزان تیرهای مصرف شده، تعداد شات شدن ها (مورد شلیک موفق قرار گرفتن) و میزان جان هر بازیکن را در طول بازی ارائه می دهد.

این اطلاعات توسط نمایشگر کوچکی که بر روی تفنگ های ایونت لیزرتگ قرار گرفته است، به طور لحظه ای در دسترس بازیکنان قرار خواهد داشت. همچنین نرم افزار رویداد لیزر تگ می تواند در انتهای بازی با محاسبه تیرهای زده و خورده ی بازیکنان دو تیم، نه تنها تیم برنده را مشخص نماید، بلکه بهترین بازیکن زمین را نیز (بر اساس تعداد شات ها، تیر و جان باقی مانده) معرفی نماید.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: