[image_with_animation image_url=”10407″ alignment=”center” animation=”Grow In” hover_animation=”none” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”][divider line_type=”No Line” custom_height=”32″][nectar_woo_products product_type=”all” category=”%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87″ columns=”4″ orderby=”modified” order=”ASC” carousel=”1″ script=”flickity” flickity_controls=”arrows-and-text” flickity_heading_tag=”h2″]
[fancy-ul icon_type=”standard_dot” alignment=”left” spacing=”5px” enable_animation=”true” delay=”10″]

  • ۴۰٪ تخفیف جشنواره تیر ماه ۱۴۰۰
  • اعطای نمایندگی lasertag.ir
  • سیستم رزرواسیون آنلاین
  • اشتراک ۳ ساله رایگان در www.lasertag.ir
  • مشاوره و طراحی رایگان محیط بازی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در زمان بهره‌برداری
  • ارائه کمپین‌های تبلیغاتی و پکیج مدیریتی

[/fancy-ul]

لطفاً قبل از خرید حتماً از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

[image_with_animation image_url=”9641″ alignment=”center” animation=”Fade In From Right” hover_animation=”zoom” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”75%” max_width_mobile=”default”]

بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر صنعت تفریحات و سرگرمی

هدف بلند مدت وب‌سایت لیزرتگ. آی آر در سال ۱۴۰۰ این است که از تمامی امکانات و پتانسیل مجموعه‌ی خود برای بهره‌برداری استفاده نماید. اما در بسیاری از شهرهای ایران، با وجود پتانسیل بالا برای راه‌اندازی کسب و کارهای پیرامون تفریحات و سرگرمی، متأسفانه هیچ باشگاهی با فعالیت لیزرتگ وجود ندارد. بنابراین برای نیل به این هدف قصد داریم که با همکاری شما عزیزان و با در نظر گرفتن ظرفیت بسیار بالای صنعت تفریحات، در تمام شهرهای کشور اقدام به راه‌اندازی باشگاه‌های لیزرتگ نماییم تا با توجه به برخورداری از وب‌سایت قدرتمند lasertag.ir بتوانیم مشتریان خود را در سراسر کشور به سمت این باشگاه‌ها هدایت نماییم.

می‌توانید برای مطالعه مقاله‌ی جامع پیرامون توجیه اقتصادی و ظرفیت بی‌نظیر باشگاه لیزرتگ این مقاله را مطالعه بفرمایید.

در همین راستا و برای حمایت از عزیزانی که قصد ورود به صنعت تفریحات و یا توسعه‌ی مجموعه‌ی تفریحی خود را دارند، اقدام به برگزاری یک جشنواره‌ی بسیار جذاب نموده‌ایم که از هر لحاظ متناسب با خواسته‌ها و نیازهای سرمایه‌گذاران است.

۴۰ درصد تخفیف جشنواره تیر ماه ۱۴۰۰

در این جشنواره شما برای خرید تجهیزات یک باشگاه کامل و مجهز، تنها ۶۰ درصد مبلغ را می‌پردازید و ۴۰ درصد مابقی به عنوان تخفیف به شما هدیه داده می شود. ۴۰ درصد تخفیف برابر است با دریافت ۴ ست تجهیزات رایگان در ازای خرید ۶ ست تجهیزات.

سیستم رزرواسیون آنلاین

در این جشنواره شما از بسیاری امکانات دیگر هم برخوردار خواهید شد. در این طرح شما نماینده لیزرتگ. آی آر در شهر خود خواهید بود و یک اشتراک سه‌ساله‌ی رایگان در سیستم رزرواسیون آنلاین این وب‌سایت به شما تعلق خواهد گرفت. به این معنا که ما از روز اولِ راه‌اندازی باشگاه لیزرتگ شما، برای جذب مشتری در کنارتان خواهیم بود و با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین این وب‌سایت، برای جذب بهتر مشتری در شهر خود، به شما کمک خواهیم کرد. در نظر داشته باشید که سیستم رزرواسیون آنلاین در این وب‌سایت برای تمامی شهرهای ایران سئو شده است و در موتورهای جست‌وجو از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. بنابراین بخش اعظم بازار رزرو آنلاین لیزرتگ از طریق این وب‌سایت قدرتمند به باشگاه شما هدایت خواهد شد.

طراحی، مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان

دیگر امتیاز برجسته‌ی جشنواره این است که از همان روز اول برای راه‌اندازی باشگاه خود از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان با تجربه‌ی لیزرتگ. آی آر برخوردار خواهید بود. همچنین طراحی محیط بازی توسط کارشناسان ما و به صورت رایگان برای شما انجام خواهد گرفت. در ادامه، هم در حین راه‌اندازی و هم در حین بهره‌برداری از باشگاه خود، ما با ارائه‌ی پکیج‌های مدیریتی و کمپین‌های تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید مجموعه‌ی خود را به بالاترین میزان بازدهی برسانید و به درآمد آیده‌آل خود دست پیدا کنید.

در این طرح شما از پشتیبانی ۲۴ ساعته برای مجموعه‌ی خود برخوردار خواهید بود و در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی، ما در کنار شما خواهیم بود.

معرفی اسلحه‌ها

[divider line_type=”No Line” custom_height=”5″]

اسلحه فونیکس

[divider line_type=”No Line” custom_height=”5″]

اسلحه AK

[divider line_type=”No Line” custom_height=”5″]